piątek, 29 czerwca 2012

Witajcie Wakacje!

Nadeszły długo i niecierpliwie wyczekiwane wakacje. W mojej pracy wyczekuję wakacji równie tęsknie co młodzież. Miniony tydzień był ciężki i bardzo pracowity; świadectwa, sprawozdania z działań różnego rodzaju, podliczenia itp. Słowem nerwówka i masa starań, aby zdążyć ze wszystkim i aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Udało się i mam nie lada satysfakcję, bo nie tylko udało się dopiąć wszystko, ale też moi uczniowie docenili moją pracę, a to dla mnie bardzo ważne. Dlatego z poczuciem wolności na najbliższe dwa miesiące, poniżej prezentuję Wam zdjęcia kwiatów, które otrzymałam od moich dzieciaków. To przemiłe otrzymać coś takiego! 

Frezje są od moich trzecioklasistów, z którymi bardzo ciężko było mi się pożegnać i za których trzymam kciuki w nowych szkołach.Wszystkim związanym ze szkołą życzę udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.
A na blogu już niebawem nowa recenzja i konkurs z atrakcyjną nagrodą. Zapraszam i pozdrawiam wszystkich serdecznie!

23 komentarze:

 1. Wakacje! Wreszcie. Już po rozdaniu świadectw, po pożegnaniach. Wreszcie dwa miesiące, kiedy w kalendarzyku będę zapisywała tytuły książek i filmów, a nie kolejne sprawdziany.
  Również życzę słonecznych (i odprężających!) wakacji.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kwiaty ;) Życzę wspaniałych wakacji

  OdpowiedzUsuń
 3. Nareszcie doczekałam się wakacji. Błogosławię ten czas. Po 10 miesiącach ciężkiej pracy każdemu się należy chwila wytchnienia, również (a może zwłaszcza) nauczycielom. Dlatego też życzę ci dużo, dużo relaksu i wspaniałych tytułów, które jeszcze bardziej umilą ci to błogie lenistwo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne te kwiatuszki. Cieszę się, że udało Ci się ze wszystkim. Teraz życzę Ci dużo przyjemnych lektur. No i wspaniałych wakacji. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nareszcie wolny czas, tyle książek do przeczytania:)
  Miłych i udanych wakacji:)
  Piękne kwiaty:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam 30 książek do przeczytana w wakacje - powodzenia ;D

  Piękny bukiet ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam kwiaty, a Twoje słoneczniki i frezje rozmarzyły mnie :)
  Udanego wypoczynku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne kwiaty :))
  Również życzę udanych wakacji! :]

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne kwiaty - życzę pięknych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 10. zatem teraz wypoczywaj :)
  w wolnych chwilach czytaj i pisz dla nas :)
  życzę udanych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne bukiety. To miłe, gdy ktoś docenia naszą pracę. Życzę udanych wakacji, naładowania akumulatorów i wiele miłych dni błogiego odpoczynku :) Ja też odliczam dni do urlopu

  OdpowiedzUsuń
 12. My (tzn. ja z dziećmi) byłyśmy dziś po drugiej stronie, czyli w gronie tych dających kwiaty :) Tak sobie właśnie myślę, że takie chwile dla nauczycieli są rekompensatą za różne ciężkie momenty w szkole. A najwdzięczniejsze są zawsze małe dzieci. Moja młodsza córcia skończyła pierwszą klasę i strasznie była przejęta w kwiaciarni wybierając kwiatek dla "swojej" pani :)
  Pozdrawiam i życzę miłych wakacji!

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudowne bukiety! Pamiętam z dzieciństwa, że kiedy moja mama dostawała od "swoich" dzieciaków kwiaty, były porozstawiane po całym domu, we wszystkich pokojach:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 14. Śliczne kwiaty!
  Na reszcie wakacje! Więcej czasu na czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Życzę udanych zasłużonych wakacji.
  Bukiety piękne . z pewnościa w szkole jest wiele chwil trudnych, ciężkich ale i przyjemnych jak te na zakończenie roku też.)

  OdpowiedzUsuń
 16. Kwiatki prześliczne. Wczoraj byłam na zakończeniu roku w przedszkolu z moją bratanicą. Ileż te panie dostały słodyczy. Och aż głodna się zrobiłam.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kwiaty piękne ;) Ja również dzisiaj zaczęłam wakacje - ostatnie przed maturą ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Piękne kwiaty... ja też się cieszę z tych wakacji bo i ja i moi uczniowie musimy od siebie odpocząć ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to już!
  Tobie życzę tego samego :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Nie będzie to nic oryginalnego, jak kolejna osoba mówi Tobie miłych wakacji, a co tam, życzę Tobie też wspaniałych wakacji!:) A czego uczysz?

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja tam mam wakacje już od 30 kwietnia teoretycznie, ale do 21 maja męczyłam się z maturami, a do wczoraj nerwowo i w napięciu czekałam na wyniki... Okazało się, że wszystko świetnie pozdawałam i szczerze mówiąc dopiero dziś tak na prawdę w pełni odetchnęłam i czuję, że istotnie mam wakacje. :) Wszystkiego dobrego! :)

  OdpowiedzUsuń
 22. O kurczę! No to obdarowały Cię dzieciaczki :) Na pewno jesteś ich ulubioną nauczycielką :) Jak to jest, teraz masz wakacje do września, czy jeszcze musisz odwiedzać szkołę?

  OdpowiedzUsuń

Co jednemu się podoba, drugiemu nie musi i na odwrót. Szanujmy się wzajemnie wyrażając własne opinie.
Wszystkie komentarze o treści obraźliwej, wulgarnej i tym podobnej będą usuwane.
Jeśli nie potrafisz wyrazić własnego zdania, bez obrażania drugiej osoby, to lepiej nie wyrażaj go wcale.

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.